Fotó: fehervarfc.hu
Bohdan Melnyikre több hetes kihagyás vár, miután megsérült a Paks elleni bajnokin.
A Paksi FC elleni hazai bajnoki első félidejében mellkassérülést szenvedett Bohdan Melnyik - írja a fehervarfc.hu.
- A hátvédként és középpályásként is bevethető játékosunkra néhány hetes kihagyás vár, fokozatosan tér majd vissza a csapatszintű edzésekre - árulta el dr. Kovács Tibor Dávid csapatorvos.
Mindez azt jelenti, hogy az NB I következő fordulójában, október 20-án a Ferencváros ellen még biztosan nem játszhat.
Az ukrán játékos a Kisvárdától érkezett a Fehérvárhoz és eddig minden mérkőzésen pályára lépett, az ETO ellen viszont már nem lehetett ott a csapatban sérülése miatt.
Átigazolások
Szentlőrinc
Középpályás érkezett
Az Újpesttől igazolt a Szentlőrinc, miután szerződtették a 22 éves Varga Györgyöt, aki szerződése lejártával csatlakozott.
Fradi
Bamidele Yusuf
Úgy hírlik, a 25 éves nigériai csatárt az azeri Qarabag csábítja, amely a hírek szerint nem sajnálna 3 millió eurót sem a transzferért.
MTK
Közlemény
Az MTK bejelentette, hogy a következő idényben Marin Jurina nem lesz tagja a csapatnak.