Balogh Botond végre újra kezdőként léphetett pályára, de egy igen erősnek tűnő bírói ítélet miatt ennek nem sokáig örülhetett.
Mindössze 14 perc után kiállították a Parma magyar válogatott védőjét, Balogh Botondot, aki március 8-a után kezdhetett újra klubjában, amely az előző fordulóban biztosította be feljutását a Serie A-ba.
Balogh a Cremonese egyik kiugratásánál tette oda a kezét az ellenfél hátára, de a Parma kapusa egyébként is jött és tisztázott. A játékvezető azonban egyrészt szabálytalannak látta a magyart, másrészt úgy ítélhette meg, hogy egyértelmű gólhelyzetet akadályozott meg, ugyanis kiállította a 21 éves játékost.
Baloghnak ebben a szezonban ez volt a második pirosa, az elsőt február végén gyűjtötte be.
Videón az eset
Átigazolások
Légiósok
Gazdag távozott
A Columbus Crew bejelentette, hogy közös megegyezéssel szerződést bontottak Gazdag Dániellel. A magyar támadó maradhat az MLS-ben.
Ferencváros
Támadó érkezett
Veljko Birmancevic személyében 17-szeres szerb válogatott támadót szerzett meg a Ferencváros a Sparta Praha csapatától.
Paks
A Viditől igazoltak
A Paksi FC és az NB II-es Videoton FC megegyezett a 22 éves szélső, Simut Márió átigazolásáról.