Fotó: Willi Orbán Instagram

Nagy hír Marco Rossinak is: Több hónap után újra csapatával edzhetett a magyar válogatott egyik legstabilabb tagja

Willi Orbán újra az RB Leipziggel tréningezhetett, igaz, arra még kicsit várnia kell, hogy teljes értékű edzésmunkát végezhessen.
Budai László 2024. január 18., csütörtök 11:15
Fotó: Willi Orbán Instagram
Willi Orbán újra az RB Leipziggel tréningezhetett, igaz, arra még kicsit várnia kell, hogy teljes értékű edzésmunkát végezhessen.
Szerző: Budai László 2024. január 18., csütörtök 11:15

Fontos mérföldkőhöz érkezett a rehabilitációjában az RB Leipzig és a magyar válogatott alapembere, Willi Orbán, aki még szeptember 10-én a nemzeti tizenegy csehek elleni barátságos mérkőzésén sérült meg.

Tegnap óta ismét a csapattal edzem, az őrület újra kezdetét veszi

- írta a LinkedIn-en közzétett szerdai posztjában a futballista, aki azonban a bejegyzés végén hozzátette: "alig várom, hogy hamarosan újra teljes értékű edzésmunkát végezhessek", azaz a tétmeccsen való visszatérésére minden bizonnyal egy kicsit még várni kell.

Marco Rose, az RB Leipzig vezetőedzője január elején úgy fogalmazott, hogy reméli, a hónap végén visszakerülhet az együttesbe a 31 éves védő. Orbán az Instagramon két képet is megosztott mostani edzéséről.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Willi Orbán (@williorban4) által megosztott bejegyzés

Átigazolások
Újpest
A száműzött Bukarestben?
A fegyelmi okok miatt a keretből kizárt André Duarte előtt megnyílhat az út Bukarestbe.
Szentlőrinc
Waltner közös megegyezéssel távozik
Igaznak bizonyult a Csakfoci korábbi információja, a Szentlőrinc hivatalos honlapján jelentette be, hogy Waltner Róbert vezetőedző közös megegyezéssel távozik a csapattól.
Szentlőrinc
Waltner elbúcsúzott
Az eddig az NB II-es Szentlőrincet irányító Waltner Róbert Facebook-oldalán búcsúzott el a szurkolóktól, ezzel megerősítve a Csakfoci információját. Itt már az utódról is írtunk.
Tovább az összes átigazoláshoz