Fotó: vasasfc.hu
Részleges combhajlító-izomszakadást szenvedett a Vasas középpályása, Berecz Zsombor.
Már az első fordulóban egy nagy rangadót rendeznek az NB II-ben: a feljutásra és a bajnoki címre egyaránt pályázó Vasas és a Kisvárda mérkőzik meg egymással az Illovszky Rudolf Stadionban vasárnap, 19 órai kezdettel.
A fővárosi együttes szurkolói azonban már a kezdés előtt szomorú hírt kaptak, a Vasas ugyanis a hivatalos oldalán jelentette be, hogy Berecz Zsombor csapatkapitány részleges combhajlító-izomszakadást szenvedett. A klubhonlap arra nem tér ki, hogy mennyi időt vesz igénybe a középpályás felépülése, ám az ilyen sérüléseknél általában 5-6 hetet kénytelen kihagyni egy játékos.
A klubhonlapról az is kiderül, hogy rajta kívül Szánthó Regő kisebb combközelítő izomsérüléssel bajlódik, ezért nincs a Kisvárda elleni meccskeretben.
Olvastad már?
Magyargyűlölő rigmusoktól volt hangos a románok szektora a Sepsi meccsén: "Magyarország les**phat!" - a bíró semmit nem tett
Nem csak a játékról szólt a Sepsi-Dinamo Bukarest bajnoki mérkőzés.
Elolvasom
Átigazolások
ETO
Új szakemberek
Alex Larrea és a volt mexikói válogatott Luis Perez pályaedzőként, Luca Guerra fitneszedzőként, míg Guillermo Zaragoza sporttudományos menedzserként csatlakozik az ETO FC-hez.
Soroksár
Négy távozó
A Soroksár SC bejelentette, hogy távozik a klubtól Tumma Gergely, Kundrák Norbert, Könczey Márk és Tóth Gábor is.
Ex-Videoton
Visszavonulás
Marko Scepovic bejelentette visszavonulását. A 35 éves szerb támadó korábban 114 mérkőzésen játszott a Vidiben.