Magyar foci: MLSZ-OMSZ megállapodás az életmentő ellátások érdekében

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) és az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) megállapodást kötött annak érdekében, hogy az NB I-es és NB II-es, valamint a Magyar Kupa mérkőzéseit sérülés, vagy rosszullét esetén a játékosok és a nézők is azonnal, a legmagasabb szintű életmentő ellátásban részesülhessenek.
Csakfoci Admin 2018. szeptember 12., szerda 19:11
A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) és az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) megállapodást kötött annak érdekében, hogy az NB I-es és NB II-es, valamint a Magyar Kupa mérkőzéseit sérülés, vagy rosszullét esetén a játékosok és a nézők is azonnal, a legmagasabb szintű életmentő ellátásban részesülhessenek.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. szeptember 12., szerda 19:11
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Magyar Labdarúgó-szövetség hivatalos oldalán közölte, hogy stratégiai megállapodást kötött az Országos Mentőszolgálattal.

A sportszövetség és a mentőszolgálat abban is megállapodott, hogy közösen kezdik meg a felkészülést a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság magyarországi mérkőzéseinek biztonságos lebonyolítása érdekében.

Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
Tovább az összes átigazoláshoz