Fotó: facebook.com/ivancsakse

MLSZ: Három meccsre eltiltották az NB III-as bajnokcsapat edzőjét

Két vezetőedző is komoly büntetést kapott a legutóbbi játéknapot követően.
Csakfoci.hu 2023. május 24., szerda 21:00
Fotó: facebook.com/ivancsakse
Két vezetőedző is komoly büntetést kapott a legutóbbi játéknapot követően.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. május 24., szerda 21:00

Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága (FEB) május 23-i ülésén az alábbi határozatokat hozta - írja az mlsz.hu.

NB I

Ryashko Mykhaylo (Kecskemét) 1 soron következő férfi felnőtt nagypályás bajnoki mérkőzésre szóló eltiltásban részesült.

NB II

Gajág Gergő (Gold-Sport) 1 soron következő férfi felnőtt nagypályás bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

Vukmir Dragan vezetőedző  (Siófok) a mérkőzéssel kapcsolatos sportszakemberi tevékenységtől 2 soron következő férfi felnőtt nagypályás bajnoki mérkőzésre szóló eltiltásban részesült.

A FEB a Békéscsaba-Tiszakécske mérkőzéssel kapcsolatban a Békéscsabát a rend megzavarásával kapcsolatos szurkolói cselekményért (konkrét személy szidalmazása) pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.

NB III

Tóth András vezetőedző (Iváncsa) a mérkőzéssel kapcsolatos sportszakemberi tevékenységtől 3 soron következő férfi felnőtt nagypályás bajnoki mérkőzésre szóló eltiltásban részesült.

Átigazolások
DVSC
Szűcs Genovában?
Szűcs Tamásért, a DVSC 21 éves középpályásáért érdeklődik az olasz élvonalbeli Genoa együttese. (haon.hu)
Légiósok
Hová megy Szalai Attila?
A lengyel bajnokságban szereplő Pogon Szczecinben kölcsönben futballozó Szalai Attila nem zárkózik el attól, hogy a következő idényben is a klub játékosa legyen.
ZTE
Svájcba is vinnék a védőt
Az svájci FC Basel is érdeklődik a ZTE nigériai védője, Akpe Victory iránt. A Magyar Kupa-döntőn meg is nézték a 19 éves játékost. (Basler Zeitung)
Tovább az összes átigazoláshoz