Nem sokáig tartott a türelem a korábbi magyar válogatott játékossal szemben a Dinamo Bukarestnél.
Miután a Dinamo Bukarest az FCSB (korábban Steaua) elleni derbit követően a Concordia Chiajnától is kikapott szerdán (2-3), a fővárosi szurkolók a két találkozó előtt kinevezett Miriuta Vasilén kérték számon a volt csapata elleni vereséget.
Az alábbi videót is közzétevő gsp.ro beszámolója szerint a meccs után a trénerre várakozó drukkerek a kerítésen keresztül azt követelték többek között a volt magyar válogatottól, hogy a második csapatból rakjon be inkább fiatalokat az Astra elleni hétvégi bajnokira, ellenkező esetben többen a pályára özönlenek majd.
A csapattal egyébként is hadilábon álló szurkolók közül összesen csak 500-an látogattak ki tüntetőleg a mérkőzésre.
Átigazolások
Ferencváros
Drágállják a brazilt
A Ferencváros brazíliai hírek szerint 3 millió eurót szeretne kapni középpályásáért, Julio Romaóért, ami egyelőre elrisztotta a játékos elszőszámú kérőjét, a riói Botafogót. (O Tempo Sports)
Everton/Bournemouth
Tóth Balázs
Angliából származó információink szerint Tóth Balázs iránt valóban jelentős az érdeklődés, de konkrét megkeresése eddig egy PL-klubtól volt.
Kisvárda
Akik nem kaptak szerződést
"Akiknek lejár a szerződésük, megmutatták, hogy nem véletlenül nem ajánlottunk nekik újat, nekünk is legalább annyit kell változtatni a kereten, mint a Diósgyőrnek" - mondta Révész Attila az M4-nek.