A téli átigazolási szezonban távozik Mezőkövesdről az osztrák védő, Philipp Schmiedl. A 25 éves játékos Transfermarkt-adatlapja azt írja, hogy januártól az osztrák harmadosztályú Siegendorfnál folytatja pályafutását.
Schmiedl júliusban érkezett az NB I-es csapathoz, de nem tudott alapemberré válni, mindössze négy alkalommal volt a kezdőcsapat tagja.
A Siegendorf hétfő délután hivatalosan is bejelentette a klubváltást.

Átigazolások
Budafokon folytatja
Pekár László
Budafokon folytatja pályafutását Pekár László, aki legutóbb a BVSC-Zugló játékosa volt. (budafokimte.hu)
Egy év után hazatért
Szilágyi Szabolcs
A román másodosztályban szereplő Unirea Slobozia hivatalos oldalán jelentette be Szilágyi Szabolcs szerződtetését.
Kozármisleny
Két játékos érkezett
Az MTK Budapest és a HR-Rent Kozármisleny között évek óta sikeresen működik a kooperációs megállapodás értelmében Bene Domonkos és Szűcs Patrik is az NB II-es klubnál szerepel majd a következő idényben.