Az Eintracht Frankfurt drukkere az elveszített kupadöntő után a második lipcsei gólt szerző Szoboszlai Dominikot pécézte ki magának.
Mint ismeretes, Szoboszlai Dominik góllal járult hozzá, hogy az RB Leipzig zsinórban másodjára is megnyerje a Német Kupát, az Eintracht Frankfurt elleni finálé után aztán megmutatta, hogy nemcsak a pályán képes a hidegvérű megmozdulásokra...
A frankfurtiak egyik szurkolója méterekről sértegette és mutogatott a magyarnak a lefújást és a kupaátadást követően, válaszul Szoboszlai mosolyogva mutatta meg neki (többször is) a győzelemért járó aranyérmét.
Dominik Szoboszlai ‘s reaction to a Frankfurt fan yesterday 🤣🥇https://t.co/wp0mKoGtiu
— Hungarian Football Xtra (@HunFootballXtra) June 4, 2023
Olvastad már?
Német Kupa-döntő: Szoboszlait megbüntethetik pirózásért - sajtóhír
Szoboszlai Dominik a megnyert Német Kupa-döntő után pirotechnikai eszközzel ünnepelt a stadionban. A német Bild szerint ezért pénzbüntetést kaphat.
Elolvasom
Átigazolások
Irány Törökország?
Akpe Victory
Lapértesülések szerint a Trabzonspor érdeklődik a ZTE 19 éves védője, Akpe Victory iránt, és állítólag már felvették vele a kapcsolatot.
Próbajátékos a Bragától
Kyanno Silva
A Braga U23-as csapatában szereplő Kyanno Silva is pályára lépett a Nyíregyháza-Wolfsberger AC (0-0) edzőmeccsen.
DVSC
Távozhat a spanyol légiós
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.