Az Eintracht Frankfurt drukkere az elveszített kupadöntő után a második lipcsei gólt szerző Szoboszlai Dominikot pécézte ki magának.
Mint ismeretes, Szoboszlai Dominik góllal járult hozzá, hogy az RB Leipzig zsinórban másodjára is megnyerje a Német Kupát, az Eintracht Frankfurt elleni finálé után aztán megmutatta, hogy nemcsak a pályán képes a hidegvérű megmozdulásokra...
A frankfurtiak egyik szurkolója méterekről sértegette és mutogatott a magyarnak a lefújást és a kupaátadást követően, válaszul Szoboszlai mosolyogva mutatta meg neki (többször is) a győzelemért járó aranyérmét.
Dominik Szoboszlai ‘s reaction to a Frankfurt fan yesterday 🤣🥇https://t.co/wp0mKoGtiu
— Hungarian Football Xtra (@HunFootballXtra) June 4, 2023
Olvastad már?
Német Kupa-döntő: Szoboszlait megbüntethetik pirózásért - sajtóhír
Szoboszlai Dominik a megnyert Német Kupa-döntő után pirotechnikai eszközzel ünnepelt a stadionban. A német Bild szerint ezért pénzbüntetést kaphat.
Elolvasom
Átigazolások
MTK
Hosszabbítás
Meghosszabbították a 19 éves László Krisztián szerződését, aki kupameccsen már a felnőtteknél is debütált. Idén kooperáció keretében a Kozármislenyt erősíti.
KTE
Profi fiatal
Aláírta első profi szerződését a Kecskemét saját nevelésű védője, a 2006-ös születésű Horváth András, aki a Soroksár elleni edzőmeccsen tavasszal bemutatkozhatott az NB II-es csapatban.
Kisvárda
Nigériai érkezők
Két fiatal nigériai támadó, a lagosi Klassisch Football Academy neveltjei, Pascal Yakaobi és Ifeanyi Osondu csatlakozott a várdaiak NB III-as csapatához.