Az edző feljelentést tesz, amiért játékosát megütötték a szünetben.
Ezen a hétvégén is voltak érdekes jelenetek a megye II-es bajnokságban. A Kállósemjén-Encsencs találkozón például verekedés alakult ki a játékosok és a nézők között a szünetben. A 2-1-es hazai sikerrel zárult találkozón a vendégeket támadták meg a hazai drukkerek, erről a csapat edzője beszélt a szon.hu-nak.
- Borzalmas érzés, amikor a félidőben, öltözőbe vonuláskor a nézők megtámadják csapatomat – kezdte Szedlár János.
A megütött játékosomat lecserélve lejátszottuk a második félidőt is, de a történtek miatt rendőrségi feljelentést teszek. Nem gondoltam, hogy ilyen megtörténhet. Ilyen körülmények között szerzett győzelméhez nem tudok gratulálni a Kállósemjénnek.
Átigazolások
Paks
Lenzsér Bence: 2029
A paksiak bejelentették, hogy újabb három évre írtak alá alapemberükkel, Lenzsér Bencével, akinek így már 2029-ig érvényes a szerződése.
Videoton FC Fehérvár
Több távozó is lehet
A Csakfoci információi szerint máris megkezdődött a keret átalakítása az NB II-ben szereplő Videoton FC Fehérvárnál, így több játékos távozhat a csapattól.
Szpartak Moszkva
Stankovic-Csercseszov csere?
Az orosz Sport-Express információi szerint Sztanyiszlav Csercseszov is jelölt lehet Dejan Stankovic utódjának a Szpartak Moszkvánál.