Fotó: sport.ro

Megvédte címét a Sepsi: 11-esekkel Román Kupa-győztes Varga Roland csapata - videó

Varga Roland és Tamás Márk csapata, a Sepsi OSK szerdán megvédte címét a labdarúgó Román Kupában.
Csakfoci.hu 2023. május 24., szerda 22:40
Fotó: sport.ro
Varga Roland és Tamás Márk csapata, a Sepsi OSK szerdán megvédte címét a labdarúgó Román Kupában.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. május 24., szerda 22:40

A sepsiszentgyörgyi csapat ellenfele az Universitatea Cluj volt a nagyszebeni fináléban, amely az első Román Kupa-döntő volt két erdélyi csapat között. A rendes játékidőben, majd a hosszabbításban sem született gól, a tizenegyes-párbajt pedig a Sepsi nyerte 5-4-re.

Tamás a 85., Varga a 111. percben lépett pályára. A tizenegyes-párbajban utóbbi szerezte a szentgyörgyiek első gólját, előbbi pedig a címvédést jelentő utolsó találatot. (MTI)

Átigazolások
Légiósok
Lisztest eladják?
A német Eintracht Frankfurt a kölcsönben az FTC-nél szereplő Lisztes Krisztián eladásából is bevételt remélhet a nyáron. (Frankfurter Allgemeine)
Videoton
Murka is marad
A Vidi alapembere, Murka Benedek is meghosszabbította szerződését a klubbal.
Bartosz Grzelak
Lengyel lehetőség
"Évek óta kapcsolatban állok lengyel klubokkal. Eddig nem lett belőle semmi. A gyökereim miatt az az álmom, hogy egyszer Lengyelországban dolgozzak" - mondta Bartosz Grzelak a TVP Sportsnak.
Tovább az összes átigazoláshoz