A Dárdai Bencével felálló Wolfsburg 3-1-re nyert a Heidenheim vendégeként a német labdarúgó-bajnokság 10. fordulójának vasárnapi játéknapján.
A korábbi magyar szövetségi kapitány, Dárdai Pál legkisebb fia kezdőként lépett pályára és a 42. percben közelről szerzett gólt, ezzel Dárdai Bence pályafutása első találatát szerezte a Bundesligában.
Bundesliga, 10. forduló:
1. FC Heidenheim - VfL Wolfsburg 1-3 (Pieringer 64., ill. Gerhardt 3., Dárdai B. 42., T. Tomás 90.)
Olvastad már?
Légiósok: Kirakták a keretből a magyar válogatott támadót - sajtóhír
Németh András nem lehet ott csapatában a Karlsruhe elleni vasárnapi bajnokin.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Hajnal marad
Az Üllői129 úgy tudja, nem igazak azok a pletykák, amelyek Hajnal Tamás esetleges távozásáról terjedtek el, és a sportigazgató marad a Fradiban.
Diósgyőr
Így alakulhat át a keret
Ádám Martin és Novothy Soma esetleges megszerzése is képben lehet a klubnál, de Borvető Áron is érkezhet. Demeter Milánt és Holdampf Gergőt megtartanák, 4 légiós pedig távozhat. (Diósgyőri könyv FB)
ETO/Fradi
Borbély Balázs
Exkluzív háttér a ferencvárosi edzőkeresésről: Borbély Balázs érkezésére nagy esély van, de egy nagyon fontos dolgot még tisztázni kell.