Fotó: mlsz.hu

Megtelt a Puskás!: Máris elfogytak a jegyek a magyar-török meccsre

Telt ház előtt léphet pályára 2025 első hazai mérkőzésén a magyar válogatott a Puskás Arénában.
Csakfoci.hu 2025. február 18., kedd 17:51
Fotó: mlsz.hu
Telt ház előtt léphet pályára 2025 első hazai mérkőzésén a magyar válogatott a Puskás Arénában.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. február 18., kedd 17:51
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A keddi napon elfogytak a belépők a Törökország elleni Nemzetek Ligája-rájátszás visszavágóra, így a magyar válogatott telt ház előtt játszhat majd a bennmaradásért az A-ligában.

Hétfőn az MLSZ Szurkolói Klubjának aranyszintes drukkerei vásárolhatták meg a jegyeket, míg kedden az immár több mint 100 ezres fős Szurkolói Klub minden tagja számára elérhetővé váltak a belépők a március 23-i Magyarország–Törökország mérkőzésre.

A jegyek gyorsan gazdára találtak, így gyakorlatilag telt ház előtt léphet pályára a magyar válogatott az 1001. mérkőzésén - írja az mlsz.hu.

Olvastad már?
Szoboszlai lenne Steven Gerrard újratöltve? A BBC-n azt elemezték, miben hasonlít a magyar a Liverpool legendájára
Stephen Warnock méltatta Szoboszlai Dominikot.
Elolvasom
Átigazolások
Ajka
Távozó
Szerződést bontott az Ajka védője, Nagy Nikolasz, aki 2026 januárjában csatlakozott a kerethez, és a tavaszi szezon során 9 alkalommal szerepelt a klub színeiben.
Légiósok
Balogh Botond
Sajtóhírek szerint Balogh Botondért tett hivatalos ajánlatot a török élvonal újonca, a Corum FK.
Fradi
2 kapus hosszabbított
Szécsi Gergő és az előző szezonban a Soroksár keretében kölcsönben szereplő Őri Levente is szerződést hosszabbítottak a Ferencvárossal. (fradi.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz