Török lapértesülések szerint Sallai Rolandot megint rendhagyó pozícióban játszhatja edzője a Galatasarayban.
December elején már kipróbálhatta egyszer Sallai Roland, a Galatasaray magyar válogatott támadója, milyen védőként játszani.
A Sivasspor elleni, 3-2-re megnyert bajnokin Sallai az első félidőben jobbhátvédet, a másodikban pedig balhátvédet játszott, de így is kiemelkedő teljesítményt nyújtott, pedig az ellenfél nem kímélte, kapott könyököst és egy szándékos pofont is.
Sallai - aki tavasszal már az Európa Ligában is bizonyíthat majd - most újra rendhagyó feladatot kaphat edzőjétől, Okan Buruktól: a Takvim nevű török portál szerint a tréner meglepőt húzhat azzal, hogy Kaan Ayhant a kispadra ülteti, Sallai pedig várhatóan a jobbhátvéd posztján kezd majd a Göztepe elleni szombati meccsen.
Olvastad már?
Sajtóhír: Varga Barnabás topligás kérője a Fradi gólzsákjával éledne újra - már a télen lecsapnának rá
Már a télen megszereznék a Ferencváros magyar válogatott támadóját egy kinti cikk szerint.
Elolvasom
Átigazolások
DVTK
Takács marad, Tamás mehet
A boon.hu információi szerint az egyszeres válogatott Tamás Márk külföldön folytathatja pályafutását, ugyanis arab klubtól van iránta érdeklődés. Úgy tudják, NB II-ben is Takács Péter irányítja majd a DVTK-t.
FTC
Keane-t a Slovan akarja
Komoly jelöltek a Slovan vezetőedzői posztjára: Robbie Keane is felkerült listára.
Puskás/Csákvár
Kooperáció
A Csákvár a következő idényben is a Puskás Akadémia fiókcsapataként szerepel az NB II-ben, azaz továbbra is kölcsönjátékosokkal, és kooperációs szerződéssel segítik az NB II-es csapatot a felcsútiak.