Fotó: honvedfc.hu
A Kisvárda elleni zárt kapus meccs után a Debrecennel szembeni bajnokin már szurkolók is lehetnek az Arénában.
Honlapunk elsőként számolt be róla, hogy a Honvéd a téli szünetet követően a Bozsik Arénában rendezi a hazai mérkőzéseit.
Mostanra mindez hivatalossá vált. "Ami a legfontosabb, hogy az energiaválság ellenére a tavaszi szezonban is a Bozsik Arénában rendezzük a hazai találkozóinkat" - írja a honvedfc.hu.
Csak a Debrecen ellen játszhatnak először a Kispest-tábor előtt (otthon), a Kisvárda vendégjátéka ugyanis zárt kapus lesz. A Magyar Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottság a Zalaegerszegen történtek („megbotránkoztató kifejezés bekiabálása, rasszista magatartás“) miatt szabta ki az egy mérkőzésre szóló büntetést.
Olvastad már?
Eldőlt: Itt rendezi a hazai mérkőzéseit a Honvéd tavasszal - az első meccset nézők nélkül
Információink szerint szinte biztosra vehető, hogy Honvéd a Bozsik Arénában játszik majd a bajnokság tavaszi szezonjában.
Elolvasom
Átigazolások
Szentlőrinc
Visszatérő
Az átigazolási időszak zárásához közeledve újabb igazolási jelentett be a Szentlőrinc: a 21 esztendős Lakatos Márk fél év után tér vissza az FC Ajkától.
KBSC
3 távozó
A Kazincbarcika bejelentette, hogy Ferencsik Bálint és Kun Olivér fél évig az Ózd-Sajóvölgye csapatához távoznak kölcsönben. Boros Zsombor pedig végleg Mosonmagyaróvár színeiben folytatja.
DVTK
Galántai Tamás hazatért
Átigazolási díj ellenében 2006-os születésű, korosztályos válogatott középpályást igazolt a DVTK Olaszországból.