Fotó: eto.hu

Rossi korábbi kiválasztottja még az idény vége előtt távozik az ETO-tól - hivatalos

Az NB II-es ETO FC Győr április 30-i dátummal, közös megegyezéssel szerződést bontott Babati Benjaminnal.
Csakfoci.hu 2023. május 1., hétfő 12:40
Fotó: eto.hu
Az NB II-es ETO FC Győr április 30-i dátummal, közös megegyezéssel szerződést bontott Babati Benjaminnal.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. május 1., hétfő 12:40
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Mezőkövesdről 2022 nyarán, kölcsönben - opciós vételi joggal - érkezett 27 éves támadó a Merkantil Bank Ligában 19, a MOL Magyar Kupában 2 mérkőzésen lépett pályára, ezeken 3 gólt szerzett győri színekben - írta az ETO, amely sok sikert kívánt a játékos további pályafutásához.

Babati Benjamin a ZTE és a Mezőkövesd mezét is viselhette az NB I-ben, 2020 augusztusában pedig Marco Rossi szövetségi kapitánytól meghívót kapott a török és az orosz válogatott elleni Nemzetek Ligája mérkőzésekre készülő magyar válogatott 25 fős keretébe, de pályára végül egyik mérkőzésen sem lépett a futballista.

Átigazolások
Fradi
Az edzőtábori keret
Nagy Barnabás, Cebrail Makreckis és Júlio Romao sem utazott el a zöld-fehérekkel az ausztriai edzőtáborba.
MTK/Honvéd
Fiatal támadó vált
Az MTK Budapestnél folytathatja pályafutását Nyers Ádám, a Honvéd fiatal támadója, aki nemrég eldöntötte a Vasas elleni NB II-es szuperrangadót. (nb1.hu)
Csíkszereda
Magyar Zsolt érkezett
Magyar Zsolt a következő idényt kölcsönben a román élvonalbeli Csíkszeredán tölti. A 24 éves labdarúgó idén januárban igazolt vissza a Puskás Akadémiához.
Tovább az összes átigazoláshoz