Fotó: eto.hu
Az NB II-es ETO FC Győr április 30-i dátummal, közös megegyezéssel szerződést bontott Babati Benjaminnal.
A Mezőkövesdről 2022 nyarán, kölcsönben - opciós vételi joggal - érkezett 27 éves támadó a Merkantil Bank Ligában 19, a MOL Magyar Kupában 2 mérkőzésen lépett pályára, ezeken 3 gólt szerzett győri színekben - írta az ETO, amely sok sikert kívánt a játékos további pályafutásához.
Babati Benjamin a ZTE és a Mezőkövesd mezét is viselhette az NB I-ben, 2020 augusztusában pedig Marco Rossi szövetségi kapitánytól meghívót kapott a török és az orosz válogatott elleni Nemzetek Ligája mérkőzésekre készülő magyar válogatott 25 fős keretébe, de pályára végül egyik mérkőzésen sem lépett a futballista.

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.