Fotó: MTI/Illyés Tibor
A szövetségi kapitány karácsonyi üzenete.
"Boldog Karácsonyt és Boldog 2025-öt kívánok! Szeretném megragadni az alkalmat, hogy üdvözöljek mindenkit és mindenekelőtt megköszönjem mindazoknak, akik 2024-ben is mellettünk álltak és támogattak minket! Elsősorban a csodálatos szurkolóinknak! Ezután köszönetet mondok minden játékosomnak, a stábomnak és az egész MLSZ-nek.
Már hosszú ideje együtt haladunk, és olyan fontos kapcsolatok alakultak ki, amelyk életünk végéig el fognak kísérni minket! Végül, kívánom mindannyiunknak, hogy az új év meghozza azt, amire már 40 éve várunk!" - írta Marco Rossi szövetségi kapitány a Facebookon, ahol feleségével, Mariella asszonnyal közös képen üzent a szurkolóknak Karácsony és az év vége alkalmából.
Olvastad már?
Vb-sorsolás: Cristiano Ronaldóék is jöhetnek az első kalapból, megvannak a magyar válogatott ellenfelei - íme, a csoportok
A magyar válogatott négycsapatos csoportba került, ősszel kezdődik meg számára a küzdelem a vb-selejtezőn.
Elolvasom
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.