Válogatott: A svájciak kapitánya megbocsátott csapatának a kapott gólok miatt

Vladimir Petkovic szerint senki nem egyénieskedett náluk, pozitívumként említette a sok helyzetet, negatívumként pedig a két kapott gólt.
Privacsek András 2017. október 8., vasárnap 13:49
Vladimir Petkovic szerint senki nem egyénieskedett náluk, pozitívumként említette a sok helyzetet, negatívumként pedig a két kapott gólt.
Szerző: Privacsek András 2017. október 8., vasárnap 13:49

- Meghálálták a bizalmat a játékosok. Csapatként futballoztunk, senki nem egyénieskedett. Az elejétől sok helyzetünk volt, jó néhányat ki is használtunk. Az egyetlen negatívum a második félidőben kapott két gól, de talán ez megbocsátható egy 5-2-es győzelem esetében - mondta Vladimir Petkovic, a svájciak szövetségi kapitánya a mérkőzést követő sajtótájékoztatón.

Átigazolások
DVSC
Hosszabbítás
A DVSC 2028. június 30-ig meghosszabbította Kusnyir Erik szerződését. A saját nevelésű jobbhátvéd 2018-ban, 18 évesen mutatkozott be a Loki felnőttcsapatában, idén súlyos sérülése után tért vissza.
Hertha BSC
Dárdai Márton
A Berliner Kurier pénteki cikke szerint Dárdai Márton és néhány fiatal játékos más kluboktól is kapott ajánlatot, így nem kizárt, hogy a nyáron távoznak a Herthától.
Csíkszereda
Szabó István egyre közelebb
A román DigiSport megerősíti a Csakfoci korábbi hírét: Szabó István a Csíkszeredánál köthet ki.
Tovább az összes átigazoláshoz