Válogatott: A Paks védője pótolja a Vasas játékosát

Hangya Szilveszter gyomorbántalmai miatt nem tudta vállalni a Honvéd elleni bajnoki mérkőzést, és mivel nem javult az állapota, Bernd Storck új játékost hívott a helyére.
Privacsek András 2017. október 1., vasárnap 14:06
Hangya Szilveszter gyomorbántalmai miatt nem tudta vállalni a Honvéd elleni bajnoki mérkőzést, és mivel nem javult az állapota, Bernd Storck új játékost hívott a helyére.
Szerző: Privacsek András 2017. október 1., vasárnap 14:06
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Hangya Szilveszter betegség miatt nem csatlakozik a válogatott keretéhez, a helyére Szabó János kapott meghívót - írja az MLSZ Twitter oldala.

Hangya szombat estére belázasodott és mivel egyelőre nem javult az állapota, Bernd Storck szövetségi kapitány új játékost hívott a Vasas-védő helyére a Svájc és Feröer ellen készülő válogatott keretbe.

Szabó János, a Paks balhátvédje, tagja volt a vb-bronzérmes U20-as válogatottnak. A felnőtteknél egyszer – 2014-ben a dánok ellen – húzhatta magára eddig a címeres mezt.

Átigazolások
Megvan a vezetőedző
Takács Péter
Ismét igaznak bizonyult a csakfoci.hu információja, Takács Péter lett a Diósgyőr vezetőedzője.
Debrecenbe igazol
Macsó Máté
A Nemzeti Sport információi szerint a DVSC megegyezett a DVTK-val Macsó Máté játékjogának megvásárlásáról, így a fiatal középpályás Debrecenben folytatja a pályafutását.
1+1 évvel hosszabbitott
Dúzs Gellért
Dúzs Gellért 2027 nyaráig szóló szerződést írt alá a kispesti klubbal, amely további egy évvel opcionálisan meghosszabbítható. (honvedfc.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz