Válogatott: "Inkább pozitív a két vb-selejtező mérlege"

NB I-es vezetőedző tekintett vissza a Svájc (2-3) és a Lettország (2-0) elleni világbajnoki selejtezőkre.
Dudás Gábor 2016. október 14., péntek 13:49
NB I-es vezetőedző tekintett vissza a Svájc (2-3) és a Lettország (2-0) elleni világbajnoki selejtezőkre.
Szerző: Dudás Gábor 2016. október 14., péntek 13:49

Michael Oenning, a Vasas vezetőedzője a klub hivatalos honlapjának, a vasasfc.hu-nak nyilatkozott, és szóba került a válogatott két mérkőzése is. A német szakember a Svájc elleni vb-selejtezőt a Groupama Arénában tekintette meg.

Azon a mérkőzésen a magyar válogatott bátran játszott előre és nem ijedt meg az ellenféltől. A bekapott gólok egyéni hibákból születtek, ami szerencsétlen, de része a futballnak. A lettek elleni mérkőzésen bár nem játszottak annyira jól, de a győzelemhez ez is elég volt. Összességében inkább pozitív a mérleg – fogalmazott Oenning.

Átigazolások
ZTE
Nigériai tehetségek nyomában
Többek között a Crystal Palace és a Nottingham Forest mellett a ZTE megfigyelői is ott lesznek a nigériai Lagosban a TSM International Scouting Tournamenten.
Fradi
Romãót nem engedték
Júlio Romão elárulta, szívesen igazolt volna a Botafogóba, de az FTC január közepéig nem akart tárgyalni az eladásáról, mert rajta volt az EL-listán, amin addig nem lehetett változtatni. (Üllői129/Fellipe Perdigão)
Légiósok
Gera Dániel helyzete
A Persepolis játékosa, Gera Dániel elhagyta Iránt, de helyzete csak az országban hirdetett 40 napos gyász után tisztázódhat. A bajnokság a háború miatt szünetel. (Mandiner)
Tovább az összes átigazoláshoz