Válogatott: Ebben a stadionban játszunk C. Ronaldóék ellen - hivatalos

A portugál szövetség kijelölte a Portugália–Magyarország vb-selejtező helyszínét.
admin 2016. november 27., vasárnap 9:49
A portugál szövetség kijelölte a Portugália–Magyarország vb-selejtező helyszínét.
Szerző: admin 2016. november 27., vasárnap 9:49

A magyar válogatott 2017. március 25-én Lisszabonban, az Estádio da Luzban lép majd pályára Portugália ellen.

Az Estádio da Luz az SL Benfica otthona, a szurkolók gyakran nevezik "Katedrálisnak" is. A négycsillagos UEFA-stadion Európa huszonegyedik legnagyobb stadionja, amelyet 2003. október 25-én nyitottak meg, és 64.642 néző befogadására képes.

Ez a létesítmény adott otthont a 2004-es labdarúgó-Európa-bajnokság három csoportmeccsének, a portugál–angol negyeddöntőnek, és a Portugália–Görögország döntőnek. Szintén itt rendezték a 2013–2014-es UEFA Bajnokok Ligája döntőjét.

A világbajnoki selejtezők B csoportjában két másik találkozót és ezen a napon rendeznek: Andorra a Feröer-szigeteket fogadja, Lettország pedig Svájcba látogat majd. (mlsz.hu)

Átigazolások
Fradi
Tóth Alex legújabb kérői
Az RB Leipzig és a Bayer Leverkusen vezetheti a játékos megszerzéséért zajló versenyt, de a Bayern és a Dortmund is figyeli Tóth Alexet.
Újpest
Duarte mással tárgyal
Romániában elismerték, hogy már tárgyalnak az Újpest első keretéből kikerülő André Duartéval.
Videoton
Menyhárt marad
A Videoton meghosszabbította a 21 éves Menyhárt Zsombor eredetileg jövő nyáron lejáró szerződését. A fiatal futballista ebben a szezonban három bajnokin és egy kupameccsen játszott.
Tovább az összes átigazoláshoz