Újabb meglepő név Storck keretében

Újpestről hívott be játékost a szövetségi kapitány.
Dudás Gábor 2016. augusztus 22., hétfő 8:25
Újpestről hívott be játékost a szövetségi kapitány.
Szerző: Dudás Gábor 2016. augusztus 22., hétfő 8:25
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A magyar válogatott a sikeres Európa-bajnokságot követően szeptember 6-án kezdi meg szereplését a 2018-as, oroszországi világbajnokság selejtező sorozatában, az első ellenfelünk a Feröer-szigetek válogatottja lesz Tórshavnban.

{div class:widget-box}{module Lájkolj minket!}{/div}Augusztus 22-én, hétfőn a keret itthon szereplő játékosai kezdik meg a munkát Telkiben, kiegészülve néhány olyan labdarúgóval, akik az elmúlt időszakban mutatott teljesítményükkel felhívták magukra a szövetségi kapitány figyelmét, és most bizonyíthatják, hogy érdemes számolni velük a keretben. A második héten csatlakoznak a kerethez a légiósok, ekkor már csak a feröeri mérkőzésen számításba vett labdarúgók készülnek majd Telkiben.

Bernd Storck szövetségi kapitány Kálnoki-Kis Dávidra is számít a nemzeti tizenegy hétfőn kezdődő edzőtáborában.

- Teljesen váratlanul jött a kérés, de annál nagyobb volt az öröm utána. Minden erőmmel azon leszek, hogy felhívjam magamra a figyelmet, és természetesen szeretnék állandó tag lenni a csapatban – nyilatkozta a bekk az ujpestfc.hu oldalán.

 

A KERET:

Kapusok: Dibusz Dénes (Ferencváros), Kovácsik Ádám (Videoton FC)

Védők: Baki Ákos (MTK Budapest), Botka Endre (Budapest Honvéd), Fiola Attila (Puskás Akadémia), Hangya Szilveszter (Vasas), Kálnoki-Kis Dávid (Újpest), Korcsmár Zsolt (Vasas), Korhut Mihály (Debreceni VSC), Lang Ádám (Videoton FC)

Középpályások: Bognár István (Diósgyőri VTK), Csiki Norbert (Gyirmót FC), Elek Ákos (Diósgyőri VTK), Gera Zoltán (Ferencváros), Kovács István (Videoton FC), Nagy Dominik (Ferencváros), Vida Máté (Vasas)

Támadók: Böde Dániel (Ferencváros), Eppel Márton (Budapest Honvéd)

Átigazolások
Szpari
Izraeli folytatás
Máris csapatot talált a Szparitól távozó Pavlos Correa, aki az izraeli élvonalba feljutott Maccabi Petah Tikva együttesében folytatja.
DAC
Tubolyt Angliába vinnék
Az angol másodosztályban szereplő Swansea, Watford páros a DAC 21 éves védekező középpályásával, Tuboly Mátéval erősítene. (Sky Sports)
Celtic
Nem Keane lesz az edző
A BBC Scotland szerint bár Robbie Keane komoly jelölt volt a Celtic kispadjára, mivel Martin O'Neill a maradás mellett döntött, így a klubnál nem lesz edzőváltás.
Tovább az összes átigazoláshoz