Nem akart játszani a következő selejtezőn Valon Behrami.
Szándékosan "sárgázta" ki magát ellenünk a svájciak kulcsembere. A Watford légiósa beismerte, hogy ez előre egyeztetett volt.
Megbeszéltem a kapitánnyal, hogy sárgát kapok a meccsen
- mondta Valon Behrami, akit időhúzásért büntetett Björn Kuipers játékvezető.
Ennek oka az, mert a 31 esztendő középpályásra később még nagy szüksége lesz a csapatnak, hétfőn viszont Andorra lesz az ellenfél, ahol belefér a hiánya az összegyűjtött lapok miatt, a rutinos játékosnak ráadásul jót is tesz, hogy pihenhet.
Átigazolások
Kozármisleny
Visszatért a védő
A 2024/25-ös idényben 17 NB II-es bajnokin lépett pályára az a Debreceni Zalán, aki most visszatért Kozármislenybe.
Nagykanizsa
A Vidiből érkezett játékos
A Videoton 22 éves középpályásával, Kovács Bencével erősített a Nagykanizsa. Az előző idényben 15 bajnokin bizonyíthatott Székesfehérváron.
DVSC
Távozhat a csatár?
A DVSC támadóját, Bárány Donátot a holland élvonalbeli ADO Den Haag csapatával hozták hírbe. (ADOFANZONE)