Szándékosan tiltatta el magát ellenünk a svájciak kulcsembere

Nem akart játszani a következő selejtezőn Valon Behrami.
Mokány Lajos 2016. október 8., szombat 13:02
Nem akart játszani a következő selejtezőn Valon Behrami.
Szerző: Mokány Lajos 2016. október 8., szombat 13:02
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Szándékosan "sárgázta" ki magát ellenünk a svájciak kulcsembere. A Watford légiósa beismerte, hogy ez előre egyeztetett volt.

Megbeszéltem a kapitánnyal, hogy sárgát kapok a meccsen

- mondta Valon Behrami, akit időhúzásért büntetett Björn Kuipers játékvezető.

Ennek oka az, mert a 31 esztendő középpályásra később még nagy szüksége lesz a csapatnak, hétfőn viszont Andorra lesz az ellenfél, ahol belefér a hiánya az összegyűjtött lapok miatt, a rutinos játékosnak ráadásul jót is tesz, hogy pihenhet.

Átigazolások
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Légiósok
Tuboly Máté
Angliából kapott milliós ajánlatot a DAC Tuboly Mátéért.
Tovább az összes átigazoláshoz