Nemcsak a svédek győzték le tegnap a magyar válogatottat

Ezúttal nem a válogatott mérkőzését nézték a legtöbben.
Privacsek András 2016. november 16., szerda 12:47
Ezúttal nem a válogatott mérkőzését nézték a legtöbben.
Szerző: Privacsek András 2016. november 16., szerda 12:47
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Király Gábor és Juhász Roland utoljára szerepelt a magyar labdarúgó-válogatottban a keddi svédek elleni barátságos találkozón. Nemcsak a Groupama Aréna lelátóin gyűltek össze a szurkolók, hogy egy utolsó vastapssal jutalmazzák a két játékost, hanem a tévénézők is tétmeccshez is méltó számban kapcsoltak a mérkőzésre: 468 ezren látták az összecsapást. Tegnap a mérkőzés a második legnézettebb műsor volt a közmédiában, csak a Hegyi doktor tudta megelőzni, derül ki az MTVA tájékoztatásából.

Átigazolások
Trabzonspor
BL-győztes érkezhet
A Ferencváros EL-ellenfeléhez, a Trabzonsporhoz igazolhat a Liverpoollal korábban Bajnokok Ligáját nyerő Fabinho.
MTK
Belényesi távozóban?
A nyáron igazolt belső védő, Belényesi Csaba máris távozhat az MTK Budapesttől, miután kevés játéklehetőséghez jutott eddig a szezon során. A Kék Fehér Liba Média szerint a Paks érdeklődik iránta.
Újpest
Lacoux távozóban
Sajtóhírek szerint két idény után távozhat az Újpest csapatából Tom Lacoux, aki már pénteki bajnoki keretébe sem került be. (Lila Sector)
Tovább az összes átigazoláshoz