Megható: Egy szurkoló elkérte Nagy Ádám mezét - ez történt utána: fotók

Emberi gesztus a volt ferencvárosi középpályástól. Képsorozat.
Mokány Lajos 2016. október 8., szombat 10:00
Emberi gesztus a volt ferencvárosi középpályástól. Képsorozat.
Szerző: Mokány Lajos 2016. október 8., szombat 10:00
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A magyar csapat egyik legjobbja Nagy Ádám volt a svájciak ellen, a fiatal középpályás azonban a mérkőzés után is okozott néhány felejthetetlen pillanatot - az egyik drukkernek mindenképpen. Egy egyik szurkolólány ugyanis egy kis molinóval üzent a játékosnak, adja neki a meccs után a mezét. Gyakori az ilyesmi, és általában nem is ér célba az üzenet. Nagy Ádám vélhetően azonban most észlelte mindezt, mert a lefújást követően odament hozzá, és átadta a felsőjét neki. Ahogy fotósunk, Sas Gábor képsorozatán látszódik, a Himnuszt már mez nélkül énekelte a fiatal középpályás, az ugyanis már a megfelelő kezekben volt addigra.

 

Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz