Fotó: dac1904.sk/hu

Magyar válogatott: Egy nagy visszatérő már biztosan lesz a keretben, meghívót kapott az egyik potenciális Szalai-utód is

Hivatalossá vált, hogy Kalmár Zsolt és Németh András is tagja lesz a Luxemburg és a Görögország ellen készülő magyar keretnek.
Nyikes Zoltán 2022. november 8., kedd 13:39
Fotó: dac1904.sk/hu
Hivatalossá vált, hogy Kalmár Zsolt és Németh András is tagja lesz a Luxemburg és a Görögország ellen készülő magyar keretnek.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. november 8., kedd 13:39
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Marco Rossi szövetségi kapitány kedden 14 órai kezdettel sajtótájékoztatón hirdeti ki a magyar válogatott keretét, amelyre két felkészülési mérkőzés vár még idén: november 17-én Luxemburgban lép pályára, majd három nappal később, 20-án (20:15 órakor) a görögöket fogadja a Puskás Arénában.

A sajtótájékoztató előtt nem sokkal az MLSZ a közösségi oldalán hozott nyilvánosságra néhány nevet a keretből:

Kalmár Zsolt 18 hónap után ismét a férfi A-válogatott keretében, a DAC középpályása mellett a a Genk támadója, Németh András is meghívót kapott.

A magyar válogatott teljes kerete az alábbi cikkre kattintva olvasható.

Olvastad már?
Válogatott: Dzsudzsák és a Puskás Akadémia kapusa is meghívót kapott - itt a teljes keret
Ezeket a játékosokat hívta be Marco Rossi szövetségi kapitány.
Elolvasom
Átigazolások
Irány Törökország?
Akpe Victory
Lapértesülések szerint a Trabzonspor érdeklődik a ZTE 19 éves védője, Akpe Victory iránt, és állítólag már felvették vele a kapcsolatot.
Próbajátékos a Bragától
Kyanno Silva
A Braga U23-as csapatában szereplő Kyanno Silva is pályára lépett a Nyíregyháza-Wolfsberger AC (0-0) edzőmeccsen.
DVSC
Távozhat a spanyol légiós
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.
Tovább az összes átigazoláshoz