Magyar-olasz: Szalai Ádám sorozatsztár lett a Netflixen, ezeket találta Donnarumma a zsebeiben - az NL-meccs legjobb mémjei

Az internet népe a Magyarország-Olaszország Nemzetek Ligája-mérkőzést követően is formában volt, és frappánsabbnál frappánsabb mémeket gyártottak le a közösségi oldalakon - ezekből szemezgettünk.
Nyikes Zoltán 2022. szeptember 27., kedd 13:20
Az internet népe a Magyarország-Olaszország Nemzetek Ligája-mérkőzést követően is formában volt, és frappánsabbnál frappánsabb mémeket gyártottak le a közösségi oldalakon - ezekből szemezgettünk.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. szeptember 27., kedd 13:20

Nagy ziccer volt a mémgyárosok számára Szalai Ádám és Jorginho afférja, amikor is a magyar válogatott támadó a mezénél fogva próbálta meg felhúzni a földről az olaszok középpályását.

Valakit ez a mozzanat egyenesen a Netflix híres sorozatának, a Squid Game-nek (Nyerd meg az életed!) az egyik legemlékezetesebb jelenetére emlékeztetett.

Egyesek nem nézték jó szemmel Szalai Ádám megmozdulását, és az alábbi mém jutott róla eszükbe. "De hogy merészeli zaklatni Jorgit..." - olvasható a képaláírásban.

Donnarumma hazatért és kiürítette a zsebeit a Magyarország-Olaszország meccs után. A lakáskulcsok mellett zsebre tette az újságírókat, Szalai Ádámot és a Milan-szurkolók könnyeit is.

A hatalmas bravúrokat bemutató Donnarummát pedig szentté avatták.

Olvastad már?
Magyar-olasz: "Anglia és Németország hóhérja megérdemelt volna egy gólt, Donnarumma sci-fije, Szalai Ádám és a zsák szén" - lapszemle
Ezt írják az olasz lapok, miután Magyarország 2-0-ra kikapott hétfőn az Olaszország elleni Nemzetek Ligája-mérkőzésen. Lapszemle.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
Román csapat szemelte ki a védőt
Román sajtóhírek szerint az FCSB szemet vetett André Duartéra, akivel kapcsolatban korábban már visszautasított az Újpest egy rekordközeli ajánlatot és szerződést is hosszabbított vele.
Légiósok
Szalai Attila
A Hoffenheimtől a török Kasimpasában kölcsönben szereplő Szalai Attila menedzsere a Blikknek elmondta, a magyar válogatott hátvéd már a télen, de legkésőbb a nyáron végleg távozik a német csapattól.
Légiósok / Ferencváros
Lisztes Krisztián
Egy frankfurti lap szerint Lisztes Krisztián németországi jövője is tét lehet a Ferencvárosnál eltöltött kölcsönidőszaka alatt.
Tovább az összes átigazoláshoz