Szavazd meg, milyen kezdőcsapattal vágjon neki a válogatott az utolsó, Feröer-szigetek elleni vb-selejtezőnek.
A magyar válogatott a Svájctól elszenvedett 5-2-es vereség után kedd este Feröer-szigetek ellen zárja a világbajnoki selejtezősorozatot. Akárcsak a svájciak elleni összecsapás előtt, ezúttal is arra kérjük olvasóinkat, állítsák össze a mieink kezdőcsapatát. Maradjon Gulácsi Péter a kapus? Dzsudzsák Balázs visszakerüljön a csapatba? A Svájc ellen gólszerző Ugraival kezdjünk? Szavazd meg alább!
A lehetőségek felsorolásakor néhány játékost több poszton is variációként adtuk meg, kiindulva abból, hogy a kapitány eddig hol játszatta az egyes labdarúgókat. Az alapfelállást pedig 4-2-3-1-ben határoztuk meg. A két középhátvédre, középső középpályásra és szélsőre egyenként lehet szavazni az alábbiakban.
Már egy feröeri iksz is kiválóan fizet - kattints és fogadj a meccsre!
Átigazolások
ZTE
Csonka maradna
"Bízom benne, még nem beszéltem a vezetőséggel" - a zalaegerszegi Csonka András arról, hogy ő marad-e csapatánál a nyár végét követően is. (M4 Sport)
Újpest
A "legenda" kérői
Arijan Ademi egy év után távozhat Újpestről, és könnyen lehet, hogy visszatér a horvát élvonalba.
ZTE
Szendrei távozóban
Szendrei Norbert kikerült a ZTE keretéből, miközben sajtóhírek szerint Újpesten folytathatja pályafutását.