Kettős szalagszakadása van a válogatott alapemberének

Súlyos Fiola Attila sérülése.
admin 2016. június 17., péntek 16:55
Súlyos Fiola Attila sérülése.
Szerző: admin 2016. június 17., péntek 16:55
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A magyar válogatott védője az osztrákok ellen 2-0-ra megnyert Eb-csoportmérkőzésen sérült meg. Bernd Storck szövetségi kapitány az M4 Sportnak árulta el, hogy Fiola Attila leghamarabb továbbjutás esetén a nyolcaddöntőben léphet pályára. Ebből arra lehet következtetni, hogy Fiola a portugálok ellen sem játszhat.

A szombati ellenfélről Storck úgy vélekedett, Izland nagyon jó csapat. "A játékosaik ott vannak Európa topbajnokságaiban: Németországban, Angliában, Franciaországban, de svájci bajnok is van közöttük. Nagyon kemény mérkőzés lesz, mert erős testfelépítésűek, jók a fejjátékban és a rögzített helyzetekben. Megharcolnak minden négyzetcentiméterért, ahogyan azt a portugálok ellen is láthattuk. Az ott mutatott játékuk engem egyébként nem lepett meg."

 

Átigazolások
Ajka
Távozó
Szerződést bontott az Ajka védője, Nagy Nikolasz, aki 2026 januárjában csatlakozott a kerethez, és a tavaszi szezon során 9 alkalommal szerepelt a klub színeiben.
Légiósok
Balogh Botond
Sajtóhírek szerint Balogh Botondért tett hivatalos ajánlatot a török élvonal újonca, a Corum FK.
Fradi
2 kapus hosszabbított
Szécsi Gergő és az előző szezonban a Soroksár keretében kölcsönben szereplő Őri Levente is szerződést hosszabbítottak a Ferencvárossal. (fradi.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz