Georges Leekens személyében Európa egyik legjobb edzője irányítja a magyar labdarúgó-válogatottat – mondta a kazah csapat szövetségi kapitánya csütörtökön Budapesten, a magyar-kazah mérkőzés előestéjén.
A március elsején kinevezett bolgár Sztanimir Sztojlov rámutatott, az eredmény másodlagos lesz ezen a mérkőzésen, sokkal inkább csapata teljesítményére lesz kíváncsi – írta a magyar szövetség (MLSZ) honlapja.
A szakember hozzátette: három tapasztalt kulcsjátékosa sérült, ez azonban lehetőséget ad arra, hogy fiatalokat építsen be a csapatba, és a szeptemberben rajtoló Nemzetek Ligájára ütőképes együttest építsen.
A Magyarország-Kazahsztán mérkőzést pénteken 19.00 órától rendezik a Groupama Arénában, majd a magyarok kedden ugyanott a skótokat fogadják.
(MTI)
Neked ajánljuk
Átigazolások

Tatabánya
Fiatal érkező
Az OPUS Tigáz Tatabánya leigazolta Biben Barnabást. A 21 éves középpályás NB I-es és NB II-es múlttal, valamint kilencszeres U19-es válogatottsággal rendelkezik.

Videoton
Még egy erősítés jöhet
A Csakfoci úgy tudja, hogy a fehérváriak megszerezhetik még Huszti Andrást is, aki a mostani szezonban már két mérkőzésen pályára lépett a ZTE-ben, a héten azonban ott szerződést bontott.

Videoton
Zsótért bejelentették
Szabadon igazolható, rutinos támadó középpályással erősítette meg keretét a Videoton, a korábban a székesfehérváriaknál már szerepelt Zsótér Donát visszatért.