A válogatott szélsője Kaiserslauternben élvezi edzője bizalmát és a játék is egyre jobban megy neki.
Stieber Zoltánnak az elmúlt egy éve igencsak zaklatottra sikeredett, hiszen a Hamburgnál nem számítottak rá, majd kölcsönadták a Nürnbergnek, ahol eleinte játszott, de aztán egyre kevesebb szerep jutott neki. Kaiserslauternben viszont a bajnokságban és a kupában is számítanak rá.
A vezetőedző győzött meg arról, hogy hozzájuk igazoljak,nagyon jól megértjük egymást, élvezem is a bizalmat. Az a célom, hogy segíteni tudjam a csapatot. erősségem az egy-egy elleni játék és gólerős vagyok. Szeretnék sok gól lőni, de nem ez a fő cél, hanem az, hogy a csapat legyen eredményes.
Stieberék holnap a Fortuna Düsseldorf csapatát fogadják.
Átigazolások
Magyar válogatott
Tényleg beadta a lemondását Rossi?
A csakfoci.hu most háttéranyagában azt próbálja meg feltárni, a nap végén közelebb vagy távolabb kerülünk ahhoz, hogy Marco Rossi maradjon a válogatott kispadján.
Újpest
Vignjevicnek újra van csapata
Nebojsa Vignjevicet hétfőn hivatalosan is kinevezte a görög másodosztályú Iraklisz Thesszaloniki, amelynél a mostani szezon végéig szól egyelőre a szerződése.
Újpest
Fordulat is jöhet Duarte ügyében
Az Újpest híreivel foglalkozó portál szerint André Duarte továbbra is érvényes szerződéssel rendelkezik, a klub akár jogi útra is terelheti az ügyét.