Hangya Szilveszter a Skócia elleni barátságos mérkőzésen sérült meg, ezért a szünetben le kellett cserélni.
A védőn elvégzett CT-fejvizsgálat enyhe agyrázkódást állapított meg. Mint ismeretes, Hangya Szilveszter kezdő volt a magyar válogatott kedd esti Skócia elleni mérkőzésén, de a találkozó 4. percében összefejelt Fraserrel. Emiatt ápolásra szorult, majd ugyan visszatért a pályára, de a szünetben szédülésre panaszkodott, ezért helyére Szabó János állt be a második félidőre.
- Sajnos eléggé fáj még mindig a fejem, így nem tudom, hogy játszhatok-e szombaton a Balmazújváros elleni bajnokin. A szerdai edzést ezért ki is hagytam. Szerencsére a CT-vizsgálat nem állapított meg kóros elváltozást. Pihenek, fekszem, és majd meglátjuk – nyilatkozta a vasasfc.hu-nak Hangya.
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.