Hangya Szilveszter a Skócia elleni barátságos mérkőzésen sérült meg, ezért a szünetben le kellett cserélni.
A védőn elvégzett CT-fejvizsgálat enyhe agyrázkódást állapított meg. Mint ismeretes, Hangya Szilveszter kezdő volt a magyar válogatott kedd esti Skócia elleni mérkőzésén, de a találkozó 4. percében összefejelt Fraserrel. Emiatt ápolásra szorult, majd ugyan visszatért a pályára, de a szünetben szédülésre panaszkodott, ezért helyére Szabó János állt be a második félidőre.
- Sajnos eléggé fáj még mindig a fejem, így nem tudom, hogy játszhatok-e szombaton a Balmazújváros elleni bajnokin. A szerdai edzést ezért ki is hagytam. Szerencsére a CT-vizsgálat nem állapított meg kóros elváltozást. Pihenek, fekszem, és majd meglátjuk – nyilatkozta a vasasfc.hu-nak Hangya.
Átigazolások
DVTK
Sentic új klubja
A Diósgyőrt elhagyó Karlo Sentic hazatért, és a horvát élvonalbeli Slaven Belupo együttesében folytatja pályafutását.
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.