A Svájc-Magyarország mérkőzés nem telt el eseménytelenül a magyar szektorokban sem. Szurkolóink jó hangulatot teremtettek, többször csak a mieink buzdítását lehetett hallani a St. Jakob-Parkban.
Az első videón pár szurkoló a kerítést rázza. A videó feltöltője szerint azonban provokáció történt, a felvételen jól látszik, hogy a hazai és a vendégszurkolók összevitatkoztak valamin.
A pirotechnika használata miatt is figyelmeztették a mieinket. Guzmics Richárd szépítő találata után látványos „tűzijáték” volt a szektorunkban.
A végén a nagyarányú vereség ellenére a szurkolók megtapsolták a játékosokat, sőt, közös Himnusz-éneklés is volt.
Átigazolások
DVSC
Dénes a Lokiban
A DVSC szerződtette a belga élvonalbeli Kortrijk szélsőjét, Dénes Vilmost.
Ex-ZTE
Mance távozott Katarból
A Puskás Akadémia, a DVSC és a ZTE korábbi támadója, Antonio Mance Katarból Szingapúrba tette át székhelyét, miután a címvédő Lion City Sailors bejelentette érkezését.
Ferencváros
Nagy Ádám visszatért
Visszatért a Ferencvároshoz Nagy Ádám. A 31 esztendős középpályás 10 évvel ezelőtt igazolt el a Fradiból és állt légiósnak.