Ajándékba kapta a német kapitány.
A magyar válogatott Bernd Storck vezetésével bejutott az Európa-bajnokság nyolcaddöntőjébe, összességében pedig egy remek tornát tudhat maga mögött. A szövetségi kapitány munkáját az MTVA televíziós társaság egy bögrével köszönte meg, amelyen a "Köszönjük, Bernd Storck!" felirat és a szakember képe található.
A videó ezen a linken tekinthető meg - kattints!
Átigazolások
DVTK
Takács marad, Tamás mehet
A boon.hu információi szerint az egyszeres válogatott Tamás Márk külföldön folytathatja pályafutását, ugyanis arab klubtól van iránta érdeklődés. Úgy tudják, NB II-ben is Takács Péter irányítja majd a DVTK-t.
FTC
Keane-t a Slovan akarja
Komoly jelöltek a Slovan vezetőedzői posztjára: Robbie Keane is felkerült listára.
Puskás/Csákvár
Kooperáció
A Csákvár a következő idényben is a Puskás Akadémia fiókcsapataként szerepel az NB II-ben, azaz továbbra is kölcsönjátékosokkal, és kooperációs szerződéssel segítik az NB II-es csapatot a felcsútiak.