Foci Eb: BL-döntőt is vezetett már a magyar-portugál bírója - eddig egy tétmeccset fújt a mieinknek

A török Cüneyt Cakir vezeti kedden a Magyarország-Portugália Európa-bajnoki mérkőzést a Puskás Arénában.
Privacsek András 2021. június 13., vasárnap 13:10
A török Cüneyt Cakir vezeti kedden a Magyarország-Portugália Európa-bajnoki mérkőzést a Puskás Arénában.
Szerző: Privacsek András 2021. június 13., vasárnap 13:10

A 44 éves bíró legutóbb 2015-ben az Észak-Írország (1-1) elleni idegenbeli Eb-selejtezőn vezetett nekünk mérkőzést. Azt megelőzően pedig 2014-ben az oroszok elleni hazai találkozón (1-2) fújta a sípot.

Cakir ez egyik legrutinosabb és legfoglalkoztatottabb nemzetközi játékvezető, a 2018-as világbajnokságon dirigálta a horvát-angol (2-1) elődöntőt, 2015-ben pedig ő kapta meg a Barcelona – Juventus (3-1) BL-döntőt.

Két segítője, Bahattin Duran és Tarik Ongun szintén Törökországból érkezik, míg a videóbíró az olasz Massimiliano Irrati lesz.

Átigazolások
DVSC
Csatár érkezhet
Szerződtethetik a január óta klub nélküli, 28 éves, kétszeres nigériai válogatott csatárt, Stephen Odeyt, aki az elmúlt éveket a dán Randersnél töltötte. (NSO)
NB III
Magyar Kupa-győztes edzőt neveztek ki
Az NB III-ban szereplő Mátészalkai MTK bejelentette, hogy a korábbi Magyar Kupa-győztes Boér Gábor lett a klub új szakmai vezetője.
Csákvár
Herjeczki érkezett
Az NB II-es Csákvár leigazolta az Ajkával januárban szerződést bontó, 27 éves Herjeczki Kristófot.  
Tovább az összes átigazoláshoz