Dzsudzsák nagy gesztusa: Paralimpikon felkészülését támogatta

Köszönetet mondott neki a már Rióban tartózkodó sportoló.
Dudás Gábor 2016. szeptember 5., hétfő 10:37
Köszönetet mondott neki a már Rióban tartózkodó sportoló.
Szerző: Dudás Gábor 2016. szeptember 5., hétfő 10:37

Az asztaliteniszező Berecki Dezső élete talán legnagyobb esélyével élhet a riói paralimpián, és mindezt Dzsudzsák Balázsnak, a magyar labdarúgó-válogatott csapatkapitányának is köszönheti a Blikk cikke szerint.

Dzsudzsák támogatta a pingpongos felkészülését, aki érmet szeretne szerezni Rióban.

- A sok segítség közül még egyet kiemelnék és ezúton is szeretném megköszönni a magyar labdarúgó-válogatott csapatkapitányának, Dzsudzsák Balázsnak, hogy a riói paralimpiára való felkészülésemet önzetlenül támogatta. Nagyon köszönöm, Balázs, és hajrá Feröer ellen!! – üzente boldogan a már Brazíliában tartózkodó Berecki.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Nikitscher Tamás
Máris komoly kérője lehet a spanyol élvonalból a kiesett Valladolidban futballozó Nikitscher Tamásnak.
Csákvár
Szerződéshosszabbítás
Hivatalos honlapján jelentette be az NB II-ben szereplő Csákvár, hogy szerződést hosszabbított a több poszton bevethető Szalai Péterrel.
DVSC
Eldőlt Dzsudzsák jövője
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően Dzsudzsák Balázs továbbra is a Lokit erősítheti majd.
Tovább az összes átigazoláshoz