Fotó: mlsz.hu

30 ezren már biztosan lesznek a zártkapus magyar-angolon

Szurkolói faluval, valamint gyerekprogramokkal várják az iskolásokat, akikhez tíz főnként egy kísérő is csatlakozhat.
Nyikes Zoltán 2022. május 30., hétfő 15:19
Fotó: mlsz.hu
Szurkolói faluval, valamint gyerekprogramokkal várják az iskolásokat, akikhez tíz főnként egy kísérő is csatlakozhat.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. május 30., hétfő 15:19
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Csaknem 30 ezer gyermek regisztrációja érkezett be eddig a Magyar Labdarúgó Szövetséghez (MLSZ) a szombaton 18 órától sorra kerülő Magyarország-Anglia Nemzetek Ligája-mérkőzésre.

Sipos Jenő, az MLSZ szóvivője hétfőn az M1 aktuális csatornának elmondta, péntekig még tart a regisztráció, és várják a további jelentkezéseket a gyerekjegy.mlsz.hu oldalon.

Az európai szövetség (UEFA) a tavaly nyári Európa-bajnokságot követően a rendbontó magyar szurkolók viselkedése miatt úgy döntött, hogy zárt kapuk mögött kell megrendezni a magyar-angol meccset. Ezt követően az MLSZ a szabályok adta lehetőségeknek megfelelően 14 év alatti gyermekeket hívott meg térítésmentesen a Puskás Arénába.

– A kezdés gyermekbarát időpontban van, de a kapukat már három órával a találkozó előtt, 15 órakor kinyitjuk, és kérünk mindenkit, hogy időben érkezzen a stadionhoz, így zökkenőmentes lesz a beléptetés – mondta Sipos Jenő, majd hozzátette, szurkolói faluval, valamint gyerekprogramokkal várják az iskolásokat, akikhez tíz főnként egy kísérő is csatlakozhat. (MTI)

Olvastad már?
Visszatérhet a Vidihez a fontos gólokat szerző magyar támadó
Honlapunk információi szerint a Budafokon remek félidényt zárt Szabó Levente nyáron visszatérhet a MOL Fehérvárhoz.
Elolvasom
Átigazolások
Szentlőrinc
Próbajáték
A Nagykanizsa elleni felkészülési mérkőzésen próbajátékon vett részt a a Szentlőrincnél Galambos János, Máté Csaba, Rideg Bálint, Bogdán Martin, Pálfalvi Roland és Alseny Camara is - szúrta ki az Öltözőn Túl.
Nagykanizsa
Próbajáték
A Szentlőrinc elleni felkészülési mérkőzésen próbajátékon vett részt a Nagykanizsánál Ebot Martin, Yaroslav Helesh, Regenyei Gergő, Jován Vilmos, Puskás Zsombor és Magyar Miklós is - szúrta ki az Öltözőn Túl.
Ferencváros
Távozott a védő
A Ferencváros bejelentette, hogy három év után távozik Cebrail Makreckis és a Qarabag játékosa lett.
Tovább az összes átigazoláshoz