Fotó: MTI/Illyés Tibor

Magyar válogatott: Sokkal közelebb kerültünk a szerbekhez a friss FIFA-világranglistán, a többi Eb-selejtezős ellenfelünket előzzük

A szerbek visszaesése miatt a mieinket már csak hét hely választja el tőlük. Montenegró, Bulgária és Litvánia is jócskán le van maradva ehhez a két csapathoz képest.
Budai László 2022. december 22., csütörtök 11:57
Fotó: MTI/Illyés Tibor
A szerbek visszaesése miatt a mieinket már csak hét hely választja el tőlük. Montenegró, Bulgária és Litvánia is jócskán le van maradva ehhez a két csapathoz képest.
Szerző: Budai László 2022. december 22., csütörtök 11:57

A magyar válogatott megőrizte a 36. helyét a katari vb után kiadott, legfrissebb férfi FIFA-világranglistán, azonban így is sokkal közelebb került az Eb-selejtezős csoportunkban legjobban álló Szerbiához.

A szerb válogatott ugyanis komolyabb visszaesést produkált, a legutóbbi (októberi) 21. helyről egészen a 29.-ig visszaesett, így már csak hét hely van a mieink és közöttük.

Többi selejtezős ellenfelünk közül Montenegró továbbra is a 69., Bulgária egy helyet javítva a 71., Litvánia pedig változatlanul a 144. helyen áll.

A világranglistát továbbra is Brazília vezeti, a friss vb-győztes Argentína a második, a vb-döntős Franciaország a harmadik.

A teljes világranglistát itt lehet böngészni.

Olvastad már?
Fradi: Milliárdos szponzori szerződést jelentettek be - ennyi pénzt ad a második legnagyobb magyar vállalat
Meghosszabbítja együttműködését a a Magyar Villamos Művek Zrt. (MVM) és az FTC - az éves szponzori összeg is nyilvános, a cég neve a stadionban és a Népligetben is szerepel majd.
Elolvasom
Átigazolások
Paks
Szerződéshosszabbítás
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Paks, hogy 2028 nyaráig meghosszabbította Windecker József szerződését.
Diósgyőr
Sentic kapós lehet
Karlo Sentic remek teljesítményével a régió több komolyabb csapatának a figyelmét is felkeltette, és várhatóan a közeljövőben új környezetben is megmutathatja képességeit - írja a horvát Vecernji.
Légiósok
Topligás csapatok vinnék a magyar támadót
Az AS szerint a Bundesliga, a Serie A és a Premier League csapatai is figyelik Kovács Bendegúzt, emellett pedig a Red Bull-projekt is szeretné megszerezni.
Tovább az összes átigazoláshoz