Fotó: MTI/Illyés Tibor

Magyar válogatott: Sérülés miatt nem játszhat Hollandiában és a németek ellen az egyik alapemberünk

Visszatérő térdproblémák miatt nem léphet pályára a következő két Nemzetek Ligája mérkőzésen.
Csakfoci.hu 2024. november 10., vasárnap 10:42
Fotó: MTI/Illyés Tibor
Visszatérő térdproblémák miatt nem léphet pályára a következő két Nemzetek Ligája mérkőzésen.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. november 10., vasárnap 10:42
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Kerkez Milos egy visszatérő térdpanasza miatt nem csatlakozik a férfi A-válogatott keretéhez. Helyére Schön Szabolcsot hívta meg Marco Rossi szövetségi kapitány - írja az MLSZ X csatornája.

Kerkez kiváló formában futballozott az elmúlt időszakban a Premier League-ben, az előző fordulóban két gólpasszt adott a Mancheser City ellen. Szombaton a Brentford elleni 3-2-es vereséggel végződött mérkőzésen kezdő volt.

A magyar válogatott november 16-án Hollandiában lép pályára, míg 19-én Németországot fogadja a Puskás Arénában.

Átigazolások
BVSC
Középpályás érkezett
A BVSC-Zugló bejelentette, hogy szerződtették az Iváncsától Ivády Pétert.
Újpest
Próbajáték
Az Újpestnél próbajátékon van a Sturm Graz korábbi játékosa, Tizian Scharmer.
MTK/Misleny
Új érkezők
A Kozármisleny meghatározó játékosa, Horváth Dániel szerződést kapott az MTK-tól. A 21 éves Vajda Roland játékjogát megszerezték a Puskástól, a játékost pedig kölcsönadták a Mislenynek.
Tovább az összes átigazoláshoz