Fotó: MLSZ

Magyar válogatott: Olvasóink több mint fele sikert vár az Eb-rajton - íme szavazásunk végeredménye

Összesen a voksolók több mint 80 százaléka számít pontszerzésre a svájciak elleni Eb-meccsünkön.
Budai László 2024. június 15., szombat 13:09
Fotó: MLSZ
Összesen a voksolók több mint 80 százaléka számít pontszerzésre a svájciak elleni Eb-meccsünkön.
Szerző: Budai László 2024. június 15., szombat 13:09
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Csakfoci szurkolói zónájában arra voltunk kíváncsiak, olvasóink szerint milyen eredményt ér el a magyar válogatott első Eb-mérkőzésén, a Svájc elleni találkozón.

A voksolók több mint fele optimista, hiszen 52 százalék szerint sikerrel kezdjük a németországi tornát, 31 százalék véli úgy, hogy a győzelem ugyan nem, de a pontszerzés meglesz, míg 17 százaléknyian látják úgy, hogy sajnos vereséggel rajtolunk Kölnben.

Figyeld továbbra is a Csakfoci szavazásait a címlapon, a szurkolói zónánál, ugyanis rendre kikérjük majd a véleményeiteket.

A csakfoci.hu Suzukival jut el a magyar válogatott Eb-meccseire: auto.suzuki.hu

Olvastad már?
Magyar-svájci: Már most libabőrös a hangulat, Torghelle is a tömegben - videókon a magyar szurkolók vonulása
Magyar drukkerek ezrei együtt vonulnak a kölni stadionhoz, a Magyarország-Svájc Eb-mérkőzésre.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Csóka távozik
A Zalaegerszeg közös megegyezéssel szerződést bontott Csóka Dániellel. Bár a belső védő megállapodása 2027 nyaráig szólt volna, a döntés értelmében mostantól szabadon igazolhatóként válthat klubot.
AEK Athén
Marko Nikolic
A korábbi sajtóhíreknek megfelelően a Varga Barnabást is foglalkoztató AEK Athén két évvel, - 2029-ig - meghosszabbította Marko Nikolic szerződését.
Banská Bystrica
Szánthó és Polievka
Közös csapatban köthet ki Szánthó Regő és Róbert Polievka.
Tovább az összes átigazoláshoz