Fotó: mlsz.hu

Magyar válogatott: Nem sok bérlet maradt a 2023-as Eb-selejtezőkre - itt lehet még venni belőlük

Mostanra mintegy 27 ezer már gazdára talált az eladásra szánt 30 ezer válogatott bérlet közül. Az elmúlt egy hónap során sokan vették meg a négy mérkőzésre szóló belépőket maguk és barátaik számára, de vannak, akik karácsonyi ajándéknak szánják a kedvezményes belépőket, amelyeket még néhány napig lehet megvásárolni.
Budai László 2022. december 20., kedd 14:06
Fotó: mlsz.hu
Mostanra mintegy 27 ezer már gazdára talált az eladásra szánt 30 ezer válogatott bérlet közül. Az elmúlt egy hónap során sokan vették meg a négy mérkőzésre szóló belépőket maguk és barátaik számára, de vannak, akik karácsonyi ajándéknak szánják a kedvezményes belépőket, amelyeket még néhány napig lehet megvásárolni.
Szerző: Budai László 2022. december 20., kedd 14:06

Végéhez közeledik az MLSZ bérletértékesítő akciója, amelynek keretben a 2023-as tétmérkőzésekre lehet egyben, kedvezményes áron megvásárolni a férfi válogatott hazai Eb-selejtezőnek jegyeit.

A Puskás Aréna legjobb helyeire szóló bérletek 65 ezer forintba kerülnek, de már 18 ezer forintért is vásárolhatnak bérletet a szurkolók a márciustól novemberig tartó mérkőzés-sorozatra. A meccsjegy.mlsz.hu oldalon a bérletek mellett személyre szóló, exkluzív, limitált számban gyártott kártyát is válthatnak az érdeklődők. Ezen emlékbe is eltehető plasztikkártyák ára mindössze 3000 forint/bérlet, mely ingyenes házhozszállítást is tartalmaz.

Fontos, hogy a fizikai kártyák vásárlói is kapnak online bérletet. Ezek használatával lehetőség lesz további ügyintézésre is: ilyen például a névátírás, melyre a kártyák esetében már nem lesz lehetőség. A bérletek a készlet erejéig, vagy legkésőbb december 31-ig vásárolhatóak meg.

Olvastad már?
Dzsudzsák: “Nálam nem létezik az a fogalom, hogy lemondani a válogatottságot” - Roberto Carlos beszólt neki Katarban
Dzsudzsák Balázs a válogatottal való kapcsolatáról, legfőbb motivációjáról, legfontosabb tapasztalatairól és arról is beszélt, hogy fogadták őt a világsztárok Katarban.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
Duarte bontott?
A portugál átigazolási hírekre specializálódott Diário de Transferências szerint André Duarte szerződést bontott Újpesten, így ingyen igazolhatóvá vált.
Paks
Lenzsér Bence: 2029
A paksiak bejelentették, hogy újabb három évre írtak alá alapemberükkel, Lenzsér Bencével, akinek így már 2029-ig érvényes a szerződése.
Videoton FC Fehérvár
Több távozó is lehet
A Csakfoci információi szerint máris megkezdődött a keret átalakítása az NB II-ben szereplő Videoton FC Fehérvárnál, így több játékos távozhat a csapattól.
Tovább az összes átigazoláshoz