Fotó: mlsz.hu
Hétfőn este Bulgária ellen játssza első idei tétmérkőzését a Marco Rossi vezette válogatott, amely ezzel elkezdi az Európa-bajnoki selejtezők sorozatát.
A Puskás Arénában gyakorlatilag telt ház lesz: mindössze 2000 jegy vár gazdára - írja az MLSZ hivatalos Twitter oldala.
A Magyarország - Bulgária Eb-selejtező mérkőzésre hétfőn 20:45-kor kerül sor. Mint ismert, a "főpróbán" 1-0-ra legyőztük Észtországot.
Olvastad már?
Eb-selejtező: "Magyarország ellen még nehezebb lesz, de javítani kell" - a bolgárok nem élik meg tragédiaként a vereséget
A játékosok és az edző szerint is emelt fővel kell pályára lépniük a Puskás Arénában és teljes koncentrációval kell játszaniuk.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Csóka távozik
A Zalaegerszeg közös megegyezéssel szerződést bontott Csóka Dániellel. Bár a belső védő megállapodása 2027 nyaráig szólt volna, a döntés értelmében mostantól szabadon igazolhatóként válthat klubot.
AEK Athén
Marko Nikolic
A korábbi sajtóhíreknek megfelelően a Varga Barnabást is foglalkoztató AEK Athén két évvel, - 2029-ig - meghosszabbította Marko Nikolic szerződését.
Banská Bystrica
Szánthó és Polievka
Közös csapatban köthet ki Szánthó Regő és Róbert Polievka.