Fotó: Réti Zsolt
Óriási munka kellett hozzá, hogy minden a helyére kerüljön és elkészüljön a Puskás Arénába készített alkotás.
A valaha volt legdrágább és az egyik legmonumentálisabb koreográfiát készítették a magyar drukkerek a Carpathian Brigade szurkolói csoport vezetésével a végül 2-1-es hazai győzelmet hozó Magyarország-Szerbia Európa-bajnoki selejtezőre.
A CB most látványos videóban mutatta meg, hogyan is került helyére a nem mindennapi alkotás.
Átigazolások
Légiósok
Pászka nyitott külföldre
A Csíkszeredát erősítő Pászka Lóránd így beszélt közeljövőjéről: "Szeretnék közel lenni a családomhoz, de ha a foci úgy adja, akkor nincs ellenemre a külföldi váltás sem." (fradi.hu)
Légiósok
Kovács céljai
Kovács Bendegúz következő célja, hogy az AZ második csapatában kezdő tudjon lenni, és minél többet eddzen a felnőttekkel. A hétvégén először került be az élvonalbeli együttes meccskeretébe. (NSO)
Légiósok
Sallai újabb kérői
Török sajtóhírek szerint Sallai Roland iránt egyre nagyobb az érdeklődés - már a Bundesligából is keresik.