Fotó: mlsz.hu

Magyar válogatott: Demonstrációt tartanak a szurkolók Marco Rossi mellett - megvan a helyszín és az időpont is

Bizonytalanná vált Marco Rossi jövője a magyar válogatott kispadján, pénteken kiállnak mellette a szurkolók Budapesten.
Nyikes Zoltán 2024. július 2., kedd 17:24
Fotó: mlsz.hu
Bizonytalanná vált Marco Rossi jövője a magyar válogatott kispadján, pénteken kiállnak mellette a szurkolók Budapesten.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. július 2., kedd 17:24

Amint azt megírtuk, rendkívül csalódott hangulatban tartotta meg az Európa-bajnokság utáni sajtótájékoztatóját Marco Rossi szövetségi kapitány, aki elárulta, hogy egyetlen pillanatát sem élvezte a kontinenstornának.

– Most, ebben a pillanatban nehéz a rövid- és a hosszú távú jövőről is beszélni. Kicsit át kell gondolnom a történteket. Számomra ez volt már a második Eb, és most elég nehezemre esik egy harmadikban gondolkodni – mondta az olasz szakember, amiből a többség azt szűrte le, hogy egyáltalán nem biztos, hogy a továbbiakban is ő marad a szövetségi kapitány.

Pedig Rossi népszerűsége továbbra is töretlen a szurkolók nagy többségénél, ezt pedig ki is akarják fejezni a drukkerek, péntek 16.45 órára ugyanis szurkolói demonstrációt hirdettek meg a Facebookon „Folytassa, mister! – szurkolói demonstráció Marco Rossi mellett” címmel.

– Mutassuk meg együtt, hogy a szurkolók Marco Rossi mellett állnak! Maradt bennünk egy nyolcaddöntőnyi szurkolás, adjuk ki magunkból! – olvasható az eseménynél, aminek a leírásában a főszervező kiemeli, hogy nem a Carpathian Brigade szurkolói csoport szervezése, de őket és mindenkit is szeretettel várnak a Szabadság Téren.

Olvastad már?
Magyar válogatott: Nem kímélt minket az UEFA, a szurkolói büntetésekben bejutottunk a legjobb nyolcba az Eb-n - toplista
Csak Franciaország, Spanyolország és Szlovákia nem kapott büntetést a csoportmeccsek során.
Elolvasom
Átigazolások
MTK
Szűcs Patrik
Megállapodás született arról, hogy Szűcs Patrik a tavaszi idényben kölcsönben a szlovák élvonalban szereplő KFC Komárno együttesét erősíti - írta az mtkbudapest.hu.
Újpest
Arne Maier
A Sky Sport német kiadása szerint megszületett a teljes körű megállapodás az Újpest FC és az FC Augsburg között, így a német Arne Maier a lila-fehérek játékosa lehet.
ZTE FC
Skribek Alen
Több klubbal is hírbe hozták télen Skribek Alent, de a szélső marad a ZTE-nél.
Tovább az összes átigazoláshoz