Solymosi megkapta a Fradi-Vidi kuparangadót - bíróküldés

Eldőlt, hogy az egyik legtapasztaltabb magyar játékvezető, Solymosi Péter  fújja a sípot a szerdai, pikánsnak ígérkező Ferencváros - MOL Vidi Magyar Kupa-negyeddöntőn.
Dudás Gábor 2019. március 11., hétfő 18:06
Szerző: Dudás Gábor 2019. március 11., hétfő 18:06

A kiemelt tét és a közelmúlt, nem utolsósorban a decemberi, fehérvári bajnokin történtek (lásd Kovács és Lovrencsics vagy épp Vinícius és Varga esetét) miatt alighanem végletekig feszült és kiélezett mérkőzés várható szerdán, a Groupama Arénában.

Nyilván nem véletlenül kapta meg a Fradi-Vidi rangadó vezetését az év bírójának is megválasztott, sok nagy csatát megélt Solymosi Péter.

Interjú: "Solymosi, egyre vigyázz! Magadra" - ma már nem adna piros lapot a 6-0 bírója
Ha befejezi a profi játékvezetést, lehet, hogy szakácsnak áll. Ma már nem biztos, hogy kiállítaná a Fradi támadóját a balhés derbin, de vannak, akik még mindig úgy gondolják, hogy elvezette azt a meccset. Interjú Solymosi Péterrel, aki büszke rá, hogy túlkorosként az NB I-es klubtulajdonosok az év bírójának választották.

Ami a többi találkozót illeti: Debrecenben Andó-Szabó Sándor, Tatabányán Kovács Gábor, Felcsúton pedig Szilasi Szabolcs lesz majd a vezető bíró.

Magyar Kupa, negyeddöntők, 1. mérkőzések:

Március 12., kedd:

18:00: DVSC - Mezőkövesd (Andó-Szabó Sándor)

Március 13., szerda:

14:30: Budaörs - Bp. Honvéd (Kovács Gábor)

15:00: Puskás Akadémia - Soroksár (Szilasi Szabolcs)

18:00: Ferencváros - MOL Vidi FC (Solymosi Péter)

Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)