A DVTK a félidei döntetlen után a második játékrészben három gólt szerzett, így továbbjutott a Békéscsaba ellen a kupában.
A DVTK a koronavírus-fertőzések által megtizedelt, eddig sosem látott összeállításban, fiatalokkal felálló Békéscsaba vendége volt a MOL Magyar Kupában.
A csabai fiatalok az első félidőben rendkívül jól tartották magukat, 0-0-s döntetlennel mentek pihenőre a csapatok. A második félidőben aztán kijött a rutinosabb játékosokkal felálló DVTK minőségbeli fölénye, és Rui Pedro két, valamint Omarashvili egy góljának köszönhetően 3-0-ra győztek, amivel továbbjutottak a legjobb 32 közé.
Békéscsaba - DVTK 0-3
Gólszerzők: Rui Pedro (58., 88.), Omarashvili (70.)
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.