Komoly érvágás lehet Bőle Lukács kiesése a Ferencváros számára, hiszen a zöld-fehérek játékosa a Kisvárda elleni Magyar Kupa-nyolcaddöntő visszavágón piros lapot kapott.
A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága szerdán hozta nyilvánosságra a február 28-i ülésén született határozatát, miszerint a Ferencváros játékosa, Bőle Lukács soron következő két Magyar Kupa-mérkőzésen nem léphet pályára.
A 28 éves középpályás a múlt héten kedden megrendezett Kisvárda elleni MK-visszavágó (1-1) 88. percében úgy rúgta meg a hazaiak ukrán játékosát, Bohdan Melniket, hogy a labda nem volt a közelben, és ezért a játékvezető, Nagy Róbert azonnal kiállította.
Az eltiltás értelmében így Bőle a legjobb nyolc között nem játszhat a Kupában a MOL Vidi FC ellen a március 13-i (szerda) találkozón, és az április 3-án (szerda) esedékes visszavágón sem.
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.