MLSZ: Eltiltották a bírónak beszóló gyirmóti vezetőedzőt

Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága (FEB) október 26-i ülésén az alábbi határozatokat hozta.
Privacsek András 2017. október 26., csütörtök 17:41
Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága (FEB) október 26-i ülésén az alábbi határozatokat hozta.
Szerző: Privacsek András 2017. október 26., csütörtök 17:41
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Magyar Kupa

Molnár Ladislav vezetőedző (Gyirmót), mert a játékvezető ítélete ellen sportszerűtlen módon tiltakozott a mérkőzéssel kapcsolatos sportszakemberi tevékenységtől 1, Csatlós Tamás technikai vezető (SBTC), mert a játékvezető ítélete ellen sportszerűtlen módon tiltakozott a mérkőzéssel kapcsolatos sportszakemberi tevékenységtől 1 soron következő Magyar Kupa mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

Horváth Balázs (Nagykanizsa), mert amikor a labda játékon kívül volt két kézzel mellkason lökte ellenfelét 2, Madzin István (Ibrány), mert amikor a labda játékon kívül volt labdával fejen dobta ellenfelét 2, Tóth András (Putnok) 1, Varga Szilárd-János (Szentlőrinc), mert amikor a labda számára nem volt megjátszható közelségben megrúgta ellenfelét 2, Kovács László Márk (Andráshida), mert amikor a labda számára nem volt megjátszható közelségben rácsúszott ellenfele lábára, majd a piros lap felmutatása után dulakodni kezdett ellenfelével 3, Szaláczi Gergő (Ercsi) 1, Toca Bogdan-Florin (Füzesgyarmat) 1, Balogh László (Iváncsa), mert a játékvezető személyére sértő kifejezést használt 3 soron következő Magyar Kupa mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

A FEB a Dunaújváros – Vasas mérkőzéssel kapcsolatban a Vasast, mint visszaesőt szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (a játékvezetők, az ellenfél és másik sportszervezet szidalmazása) 150.000 Ft, pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.

NB III

A FEB tárgyalás megtartása után Radnai György (Vecsés) korábbi 2 mérkőzésre szóló eltiltását hatályában változatlanul fenntartotta - írja az mlsz.hu.

Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz