MK: Mesterhatost lőtt a Fradi-csatár, tíz gólig jutott az NB II újonca - eredmények

Vasárnap délután a Ferencváros lépett pályára és kiütéssel győzött az NB I-es gárdák közül a Magyar Kupa 3. fordulójában, de játszott három másodosztályú együttes is. Eredmények és gólszerzők a cikkben.
Dudás Gábor 2021. szeptember 19., vasárnap 16:48
Szerző: Dudás Gábor 2021. szeptember 19., vasárnap 16:48

Az egyfajta vegyescsapattal felálló FTC az első félóra nehézségei után a mesterhatosig(!) jutó Myrto Uzuni vezetésével őrölte fel a megye I-es Hatvant, amelynek néhány kapuralövési kísérlete volt azért, főleg az első félidőben.

Továbblépett a következő körbe az NB II-es PMFC, Kecskemét és III. kerület is, a lila-fehérek ráadásul kétszámjegyű különbséggel nyertek Felsőzsolcán.

Magyar Kupa, 3. forduló, vasárnap:

FC Hatvan (megyei I.) – Ferencváros 0-9 (Uzuni 34., 40., 50., 59., 76., 81. - az ötödiket 11-esből, Gera Za. 70., Gavric 74., Loncar 86.)

Bonyhád VLC (megyei I.) – Pécsi MFC (NB II) 0-1 (Károly B. 31.)

BTE Felsőzsolca (megyei I.) – Kecskeméti TE (NB II) 0-10 (Tóth D. 2., 27., Puskás Z. 11., 49., Szalai J. 18., 20., 24., Buna 50., Szuhodovszki 76., Kis 87.)

Zalaszentgróti VFC (megyei I.) – III. Kerületi TVE (NB II) 0-2 (Borvető, Tóth K.)

Karancslapújtő (megyei I.) – Nagykanizsa (NB III) 0-5 (Béli 61., Gregasz 72. - öngól, Péntek 80., 87., Bohata 86.)

Sárosd (megyei I.) – ESMTK (NB III) 1-3 (Molnár J. 38., 95., 98.) - hosszabbítás után

FC Ajka (NB II) – Gyirmót FC Győr 0-1 (Medgyes 26.)

18:00: BFC Siófok (NB II) – Puskás Akadémia FC

18:00: Nyíregyháza Spartacus FC (NB II) – Budapest Honvéd