MK: Megvan az első továbbjutó - ez az NB III-as csapat már ott van a legjobb 8 között

Elsőként a Kazincbarcika jutott a legjobb nyolc közé a labdarúgó MOL Magyar Kupában: a szombati nyolcaddöntőben 1-0-ra nyert az ugyancsak harmadosztályú Cegléd vendégeként.
Csakfoci Admin 2022. február 5., szombat 15:21
Szerző: Csakfoci Admin 2022. február 5., szombat 15:21

A Kazincbarcika a 68. percben Ádám Ferenc révén büntetőből szerezte meg a végül továbbjutást érő gólt, egy perccel később viszont emberhátrányba került, de minimális előnyét meg tudta őrizni a lefújásig. (MTI/csakfoci.hu)

MOL Magyar Kupa, nyolcaddöntő:

Ceglédi VSE (NB III)-Kolorcity Kazincbarcika SC (NB III) 0-1 (Ádám F. 68.) - kiállítva: Süttő A. 69. (Kazincbarcika)

Kedden játsszák:

17.15: Újpest FC-Kisvárda Master Good
20.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II) - MOL Fehérvár FC

Szerdán játsszák:

13.00: FC Nagykanizsa (NB III)-ETO FC Győr (NB II)
17.00: Aqvital FC Csákvár (NB II)-Paksi FC
17.00: Békéscsaba 1912 Előre (NB II)-Gyirmót FC Győr
17.15: Kecskeméti TE Hufbau (NB II)-Budapest Honvéd
20.00: Vasas FC (NB II)-Ferencvárosi TC

Távozik az EL-győztes játékos
A spanyol Jairo Sampeiro azt sem zárja ki, hogy Magyarországon folytatja pályafutását.