Elsőként a Kazincbarcika jutott a legjobb nyolc közé a labdarúgó MOL Magyar Kupában: a szombati nyolcaddöntőben 1-0-ra nyert az ugyancsak harmadosztályú Cegléd vendégeként.
A Kazincbarcika a 68. percben Ádám Ferenc révén büntetőből szerezte meg a végül továbbjutást érő gólt, egy perccel később viszont emberhátrányba került, de minimális előnyét meg tudta őrizni a lefújásig. (MTI/csakfoci.hu)
MOL Magyar Kupa, nyolcaddöntő:
Ceglédi VSE (NB III)-Kolorcity Kazincbarcika SC (NB III) 0-1 (Ádám F. 68.) - kiállítva: Süttő A. 69. (Kazincbarcika)
Kedden játsszák:
17.15: Újpest FC-Kisvárda Master Good
20.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II) - MOL Fehérvár FC
Szerdán játsszák:
13.00: FC Nagykanizsa (NB III)-ETO FC Győr (NB II)
17.00: Aqvital FC Csákvár (NB II)-Paksi FC
17.00: Békéscsaba 1912 Előre (NB II)-Gyirmót FC Győr
17.15: Kecskeméti TE Hufbau (NB II)-Budapest Honvéd
20.00: Vasas FC (NB II)-Ferencvárosi TC
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Nikitscher Tamás
A Real Valladolid legújabb bejegyzése szerint arra lehet következtetni, hogy eldőlt Nikitscher Tamás sorsa a csapatnál.

Paks
Hosszabbítottak a középpályással
2026 nyaráig szerződést hosszabbított a Paks Balogh Balázzsal, aki a hetedik szezonját kezdi meg a klubnál. (paksifc.hu)

Kozármisleny
Jobbhátvédet igazoltak
Az NB II-ben szereplő Kozármisleny hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződtette a 2003-as születésű jobbhátvédet, Bíró Márkot.